Afgelopen seizoenen

Geplaatst op door
Klankbeleving met Angela van Rooijen (en Vincent van Dam)

1 juni 2018 20:30

Loving Vincent

12 mei 2018 20:00

André Manuel met  “De Onzen” 

28 april 2018 20:15

Gerard Alderliefste & Geartsje Zwerver

22 april 2018 15:00

Paddington 2

15 april 2018 15:00

Blade Runner 2049

14 april 2018 20:00

Hoogtevrees - Als ik groter ben dan later

31 maart 2018 14:00

Musical Minoes

25 maart 2018 15:00

Musical Minoes

24 maart 2018 19:30

Trio Escapada - "Vuur"

18 maart 2018 15:00

Still Alice

17 maart 2018 20:00

Het Warnser toneel speelt: It Hûnehotel “De byljende hûn” (klucht)

24 februari 2018 20:00

Het Warnser toneel speelt: It Hûnehotel “De byljende hûn” (klucht)

23 februari 2018 20:00

Viceroy’s House

17 februari 2018 20:00

Bokwert Kulturele Hoofdplaats 2018

10 februari 2018 20:15

‘Mei Grytz & Grize it skip yn’

28 januari 2018 15:30

Klankbeleving met Angela van Rooijen

26 januari 2018 20:30

My Cousin Rachel

20 januari 2018 20:00

Bob van der Ent (viool) met René Rakier (piano)

26 december 2017 11:30

Sing

17 december 2017 15:00

La La Land

16 december 2017 20:00

Net seure mar sjonge

26 november 2017 15:00

Filmfestival met Jim Jarmusch (3 films + diner)

24 november 2017 20:00

Frank Blueka

18 november 2017 20:00

Klankbeleving met Angela van Rooijen

3 november 2017 20:30

Vaiana

29 oktober 2017 15:00

KLANKSCHATTEN dagworkshop stembevrijding

22 oktober 2017 10:00

Noces (a wedding)

21 oktober 2017 20:00

De Faam de Baas van Elizabeth Kooy

8 oktober 2017 16:00

Boekenmarkt

1 oktober 2017 14:00

Lion

23 september 2017 20:00

Klankbeleving met Angela van Rooijen

22 september 2017 20:30

The red turtle

13 mei 2017 19:30

GEANNULEERD - Klankschatten XL, dagworkshop stembevrijding, Sjoukje van der Land

7 mei 2017 10:00

Wiebe Kaspers - DELTA

15 april 2017 20:00

Toanielselskip Warns spilet: Susters yn saken

1 april 2017 20:00

Toanielselskip Warns spilet: Susters yn saken

31 maart 2017 20:00

Skoar

26 maart 2017 15:30

Strijkkwartet North Sea Ensemble

19 maart 2017 15:00

Toni Erdmann

18 maart 2017 20:00

Een dolend ridderverhaal

11 maart 2017 19:30

Een dolend ridderverhaal

10 maart 2017 19:30

Meester Kikker

25 februari 2017 15:00

Captain Fantastic

18 februari 2017 20:00

Memmesiel - Sterke Froulju

12 februari 2017 15:00

Klankschatten XL, dagworkshop stembevrijding, Sjoukje van der Land

5 februari 2017 10:00

The Revenant

28 januari 2017 20:00

Doek! Pier21

13 januari 2017 20:15

De GVR

8 januari 2017 15:00

Intermezzo

26 december 2016 11:30

Een man die Ove heet

17 december 2016 20:00

Filmfestival (3 films + diner)

25 november 2016 20:00

Tet Rozendal - Nachtvlinder

12 november 2016 20:00

Boekenmarkt en presentatie doorgeefboek Warns

6 november 2016 14:00

Klankschatten XL, dagworkshop stembevrijding

30 oktober 2016 10:00

Kompaenenkoor

23 oktober 2016 15:30

The Peanuts Movie

22 oktober 2016 15:00

Publieke Werken

15 oktober 2016 20:00

Jack Bottleneck en Johan Keus

8 oktober 2016 20:00

Klankconcert met Angela van Rooijen

30 september 2016 20:00