Afgelopen seizoenen

Geplaatst op door
Monumentendag-Tsjerkepaed

10 september 2016 14:00

Fryske jûn yn Warns

12 september 2016 20:30

A Perfect Day

17 september 2016 20:00

Klankconcert met Angela van Rooijen

30 september 2016 20:00

Jack Bottleneck en Johan Keus

8 oktober 2016 20:00

Publieke Werken

15 oktober 2016 20:00

The Peanuts Movie

22 oktober 2016 15:00

Kompaenenkoor

23 oktober 2016 15:30

Klankschatten XL, dagworkshop stembevrijding

30 oktober 2016 10:00

Boekenmarkt en presentatie doorgeefboek Warns

6 november 2016 14:00

Tet Rozendal - Nachtvlinder

12 november 2016 20:00

Filmfestival (3 films + diner)

25 november 2016 20:00

Een man die Ove heet

17 december 2016 20:00

Intermezzo

26 december 2016 11:30

De GVR

8 januari 2017 15:00

Doek! Pier21

13 januari 2017 20:15

The Revenant

28 januari 2017 20:00

Klankschatten XL, dagworkshop stembevrijding, Sjoukje van der Land

5 februari 2017 10:00

Memmesiel - Sterke Froulju

12 februari 2017 15:00

Captain Fantastic

18 februari 2017 20:00

Meester Kikker

25 februari 2017 15:00

Een dolend ridderverhaal

10 maart 2017 19:30

Een dolend ridderverhaal

11 maart 2017 19:30

Toni Erdmann

18 maart 2017 20:00

Strijkkwartet North Sea Ensemble

19 maart 2017 15:00

Skoar

26 maart 2017 15:30

Toanielselskip Warns spilet: Susters yn saken

31 maart 2017 20:00

Toanielselskip Warns spilet: Susters yn saken

1 april 2017 20:00

Wiebe Kaspers - DELTA

15 april 2017 20:00

GEANNULEERD - Klankschatten XL, dagworkshop stembevrijding, Sjoukje van der Land

7 mei 2017 10:00

The red turtle

13 mei 2017 19:30

Klankbeleving met Angela van Rooijen

22 september 2017 20:30

Lion

23 september 2017 20:00

Boekenmarkt

1 oktober 2017 14:00

De Faam de Baas van Elizabeth Kooy

8 oktober 2017 16:00

Noces (a wedding)

21 oktober 2017 20:00

KLANKSCHATTEN dagworkshop stembevrijding

22 oktober 2017 10:00

Vaiana

29 oktober 2017 15:00

Klankbeleving met Angela van Rooijen

3 november 2017 20:30

Frank Blueka

18 november 2017 20:00

Filmfestival met Jim Jarmusch (3 films + diner)

24 november 2017 20:00

Net seure mar sjonge

26 november 2017 15:00

La La Land

16 december 2017 20:00

Sing

17 december 2017 15:00

Bob van der Ent (viool) met René Rakier (piano)

26 december 2017 11:30

My Cousin Rachel

20 januari 2018 20:00

Klankbeleving met Angela van Rooijen

26 januari 2018 20:30

‘Mei Grytz & Grize it skip yn’

28 januari 2018 15:30

Bokwert Kulturele Hoofdplaats 2018

10 februari 2018 20:15

Viceroy’s House

17 februari 2018 20:00

Het Warnser toneel speelt: It Hûnehotel “De byljende hûn” (klucht)

23 februari 2018 20:00

Het Warnser toneel speelt: It Hûnehotel “De byljende hûn” (klucht)

24 februari 2018 20:00

Still Alice

17 maart 2018 20:00

Trio Escapada - "Vuur"

18 maart 2018 15:00

Musical Minoes

24 maart 2018 19:30

Musical Minoes

25 maart 2018 15:00

Hoogtevrees - Als ik groter ben dan later

31 maart 2018 14:00

Blade Runner 2049

14 april 2018 20:00

Paddington 2

15 april 2018 15:00

Gerard Alderliefste & Geartsje Zwerver

22 april 2018 15:00

André Manuel met  “De Onzen” 

28 april 2018 20:15

Loving Vincent

12 mei 2018 20:00

Klankbeleving met Angela van Rooijen (en Vincent van Dam)

1 juni 2018 20:30

De Spylder Speelt : "uitmarkt" seizoen 2018-2019 - vrije entree

22 september 2018 14:00

Trio Vocal Roses

6 oktober 2018 20:00

Gabriël e a Montanha

13 oktober 2018 20:00

Ferdinand

28 oktober 2018 15:00

Fantastic beasts and where to find them

28 oktober 2018 20:00

Duo Rosemont

11 november 2018 14:30

Turks Filmfestival

16 november 2018 20:00

Paddy’s Day Off, ’Brothers in Arms’

24 november 2018 20:00

Klankbeleving met Angela van Rooijen

1 december 2018 13:30

Lady Bird

15 december 2018 20:00

Dikkertje Dap

16 december 2018 15:00

“Net Seure Mar Sjonge“ in kerstsfeer

20 december 2018 20:00

Kerstconcert - Martin Oei, piano recital met muziek uit de romantiek

26 december 2018 11:30

Grote boekenopruiming! GRATIS boeken GRATIS entree

12 januari 2019 13:00

Den Skyldige

12 januari 2019 20:00

Klankbeleving met Angela en Vincent

9 februari 2019 13:30

Aus dem Nichts

9 februari 2019 20:00

Incredibles 2

17 februari 2019 15:00

PIER 21 mei Jan Arendz en Joke Tjalsma - Frysktalich

24 februari 2019 15:00

Ladies Fair (ook voor mannen) en film A star is born

9 maart 2019 18:30

Toaniel en poëtische krimi jûn

22 maart 2019 20:00

Game Night

30 maart 2019 20:00

Byzantijns Mannenkoor Friesland

7 april 2019 14:30

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

20 april 2019 20:00

Superjuffie

5 mei 2019 15:00

Bohemian Rhapsody

11 mei 2019 20:00

Sânman & Sikke

18 mei 2019 20:00